Informacje o zdjęciu

Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Corona trzymaj się na dystans - zdjęcia dla nauczycieli i uczniów. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
224
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
480,49 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.064.514
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo