Informacje o zdjęciu

1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. 1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. 1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. 1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim. Dzięki naszym bezpłatnym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

1 dzień w szkole - kliparty z tekstem w języku angielskim. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
336
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
782,11 KB (2409 x 1725 px)
data
Niedziela, 01. Sierpień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.306.743
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo