Informacje o zdjęciu

Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły. Dzięki naszym bezpłatnym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Zapisy do szkoły przezroczyste obrazy do szkoły. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
407
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
791,06 KB (2409 x 1786 px)
data
Niedziela, 01. Sierpień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.314.411
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo