Informacje o zdjęciu

Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobierania i drukowania.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobrania i wydrukowania. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobrania i wydrukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobrania i wydrukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobrania i wydrukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Powrót do dekoracji szkoły do ​​pobrania i wydrukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
2054
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
641,10 KB (2300 x 1725 px)
data
Niedziela, 02. Sierpień 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.292.687
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo