Informacje o zdjęciu

Gratulacje rejestracji.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Gratulacje z okazji zapisania się do szkoły. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Gratulacje z okazji zapisania się do szkoły. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Gratulacje z okazji zapisania się do szkoły. Darmowe obrazy do projektowania arkuszy roboczych do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Gratulacje z okazji zapisania się do szkoły. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Gratulujemy zapisania się do szkoły. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1069
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
419,12 KB (2300 x 1725 px)
data
Niedziela, 02. Sierpień 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.052.372
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo