Informacje o zdjęciu

Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Kartka z życzeniami na początek zapisów do szkoły PNG-przezroczysta. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
330
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
819,05 KB (2300 x 1928 px)
data
Niedziela, 01. Sierpień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.057.118
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo