Informacje o zdjęciu

Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcia.

Royalty Free clip art obrazy w stylu kreskówki do użytku w projektach niekomercyjnych. Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcie. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcie. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcia. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcia. Dzięki naszym bezpłatnym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Pierwszy dzień w szkole podstawowej w języku angielskim - przezroczysta ramka na zdjęcia. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
341
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
440,13 KB (2300 x 2041 px)
data
Niedziela, 25. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.055.535
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo