Informacje o zdjęciu

Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart. Dzięki naszym bezpłatnym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Powrót do szkoły Kartka z życzeniami w języku angielskim - Szkoła Clipart. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
388
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
773,40 KB (2300 x 1928 px)
data
Niedziela, 01. Sierpień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.058.288
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo