Informacje o zdjęciu

Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Powrót do szkoły Ramka do zdjęć o tematyce szkolnej. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
381
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
1.153,79 KB (2438 x 2239 px)
data
Niedziela, 25. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.065.883
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo