Informacje o zdjęciu

Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Uczeń idzie do szkoły - zdjęcia z zapisów do szkoły. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

Pobierz
widoki
382
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
562,41 KB (2300 x 1814 px)
data
Czwartek, 29. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.056.906
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo