Informacje o zdjęciu

Zaproszenia do treningu do drukowania.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Zaproszenia do zapisania się do szkoły do ​​wydrukowania. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Zaproszenia do zapisania się do szkoły do ​​wydrukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Zaproszenia do zapisania się do szkoły do ​​wydrukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Zaproszenia do zapisania się do szkoły do ​​wydrukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Zaproszenia do zapisania się do szkoły do ​​wydrukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1943
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
874,70 KB (2300 x 1725 px)
data
Poniedziałek, 10. Sierpień 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.074.390
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo