Informacje o zdjęciu

Utwórz zaproszenie na początek szkoły z naszym clipartem.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Zaprojektuj zaproszenie na początek szkoły za pomocą naszych klipartów. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Zaprojektuj zaproszenie na rozpoczęcie szkoły za pomocą naszych klipartów. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Zaprojektuj zaproszenie na rozpoczęcie szkoły za pomocą naszych klipartów. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Zaprojektuj zaproszenie na rozpoczęcie szkoły za pomocą naszych klipartów. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Zaprojektuj zaproszenie na rozpoczęcie szkoły za pomocą naszych klipartów. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1311
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
1.293,24 KB (2300 x 1725 px)
data
Poniedziałek, 10. Sierpień 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.057.072
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo