Informacje o zdjęciu

Wydrukuj początek samej szkoły.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Wydrukuj swoje zaproszenie na powrót do szkoły. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Wydrukuj swoje zaproszenie na powrót do szkoły. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Wydrukuj swoje zaproszenie na powrót do szkoły. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Wydrukuj swoje zaproszenie na powrót do szkoły. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Wydrukuj swoje zaproszenie na powrót do szkoły. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1199
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
1.002,89 KB (2300 x 1732 px)
data
Niedziela, 02. Sierpień 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.068.105
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo