Informacje o zdjęciu

Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Kolorowa piękna ramka do zdjęć do bezpłatnego drukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

Pobierz
widoki
520
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
1.708,43 KB (2300 x 1725 px)
data
Sobota, 03. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.604.004to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo