Informacje o zdjęciu

Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, gabinetu lub w domu - lekcje rękodzieła. Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Piękne ramki do zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1272
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
160,88 KB (2300 x 1725 px)
data
Środa, 07. Październik 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.619.441to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo