Informacje o zdjęciu

Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Pobieranie ramki na zdjęcia w czerni i bieli. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1477
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
378,93 KB (2300 x 1725 px)
data
Środa, 07. Październik 2015

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.948.652
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo