Informacje o zdjęciu

Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Prosta ramka na zdjęcia w stylu retro do nadruku. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

Pobierz
widoki
404
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
196,64 KB (2300 x 1725 px)
data
Sobota, 03. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.682.647

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo