Informacje o zdjęciu

Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania.

Royalty Free obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania. Dzięki naszym bezpłatnym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Różowa ramka na zdjęcia do pobrania i wydrukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

Pobierz
widoki
510
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
466,68 KB (2300 x 1725 px)
data
Sobota, 03. Lipiec 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.609.662to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo