Informacje o zdjęciu

Pozdrowienia na zdjęcie walentynkowe.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Pozdrowienia z okazji walentynek. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Pozdrawiam serdecznie za zdjęcie walentynkowe. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Pozdrawiam serdecznie za zdjęcie walentynkowe. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Pozdrawiam serdecznie za zdjęcie walentynkowe. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Pozdrowienia z okazji walentynek. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1691
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
794,92 KB (2300 x 1725 px)
data
Poniedziałek 15. Grudzień 2014

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.895.272
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo