Informacje o zdjęciu

Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Naukowiec w odzieży ochronnej bada obraz wirusów i bakterii, clipart. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
300
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
345,27 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.939.657
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo