Informacje o zdjęciu

Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Proszę nosić maskę na twarz - wydrukować materiały na temat koronawirusa. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
200
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
417,54 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.682.695

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo