Informacje o zdjęciu

Do drukowania należy założyć zdjęcie maski na twarz.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Do drukowania należy założyć zdjęcie maski na twarz. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Do drukowania należy założyć zdjęcie maski na twarz. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Do drukowania należy założyć zdjęcie maski na twarz. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Do drukowania należy nosić zdjęcie maski na twarz. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Do drukowania należy założyć zdjęcie maski na twarz. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
762
Prawa autorskie
ClipartFree.de
Rozmiar pliku:
537,12 KB (2300 x 1725 px)
data
Wtorek, 01. Wrzesień 2020

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.679.102

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo