Informacje o zdjęciu

Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Załóż maskę i zachowaj ilustrację dystansową, zdjęcie do szkoły i przedszkola. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
275
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
660,54 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.947.709
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo