Informacje o zdjęciu

Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Bałwan w masce ochronnej - zdjęcia na temat koronawirusa. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
252
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
364,03 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.943.726
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo