Informacje o zdjęciu

Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Dzieci z maskami ochronnymi w szkole obraz, clipart, ilustracja. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1028
Prawa autorskie
ClipartFree.de
Rozmiar pliku:
355,49 KB (2300 x 1725 px)
data
Wtorek, 01. Wrzesień 2020

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.700.868

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo