Informacje o zdjęciu

Strona do kolorowania wirusów, obraz do kolorowania i drukowania.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Strona do kolorowania wirusów, obraz do kolorowania i drukowania. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Strona do kolorowania wirusów, obrazek do kolorowania i drukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Strona do kolorowania wirusów, obraz do kolorowania i drukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Strona do kolorowania wirusów, obraz do kolorowania i drukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Strona do kolorowania wirusów, obrazek do kolorowania i drukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1204
Prawa autorskie
ClipartFree.de
Rozmiar pliku:
447,51 KB (2300 x 1725 px)
data
Wtorek, 01. Wrzesień 2020

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.679.677

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo