Informacje o zdjęciu

Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Czarno-biały obraz maski ochronnej na koronawirusa do druku. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
248
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
361,25 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.373
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.946.766
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo