Informacje o zdjęciu

Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Mycie rąk wodą z mydłem - zdjęcia higieny i ilustracje do szkoły. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
239
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
411,31 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.679.271

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo