Informacje o zdjęciu

Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Mycie rąk mydłem - zdjęcia na temat kontroli zakażeń i higieny. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
199
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
364,54 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.694.890

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo