Informacje o zdjęciu

Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Plakat Corona Zachowaj dystans od drukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
191
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
474,71 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.573.253to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo