Informacje o zdjęciu

Plakat wirusa koronowego do wydrukowania.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Plakat wirusa koronowego do wydrukowania. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Plakat wirusa koronowego do wydrukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Plakat wirusa koronowego do wydrukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Plakat wirusa koronowego do wydrukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Plakat wirusa koronowego do wydrukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
818
Prawa autorskie
ClipartFree.de
Rozmiar pliku:
644,39 KB (2300 x 1725 px)
data
Wtorek, 01. Wrzesień 2020

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.567.281to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo