Informacje o zdjęciu

Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie.

Beztantiemowe obrazy w stylu kreskówek do użytku w projektach niekomercyjnych. Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie. Nasze cliparty można bezpłatnie pobrać i modyfikować we wspólnym programie biurowym.

Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Proszę o dezynfekcję rąk, zdjęcia dezynfekcji na Coronie. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
219
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
330,61 KB (4500 x 3375 px)
data
Niedziela, 19. Grudzień 2021

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.687.565

to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo