Informacje o zdjęciu

Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Obraz wirusa grypy do malowania i drukowania. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
725
Prawa autorskie
ClipartFree.de
Rozmiar pliku:
368,27 KB (2300 x 1725 px)
data
Wtorek, 01. Wrzesień 2020

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.258
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 26.566.684to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo