Informacje o zdjęciu

Po prostu dziękuję - wydrukuj i wyślij za darmo kartę z podziękowaniami.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Po prostu powiedz dziękuję - wydrukuj i wyślij kartkę z podziękowaniem za darmo. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Po prostu powiedz dziękuję - wydrukuj i wyślij kartkę z podziękowaniem za darmo. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Po prostu powiedz dziękuję - wydrukuj i wyślij kartkę z podziękowaniem za darmo. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Po prostu powiedz dziękuję - wydrukuj i wyślij kartkę z podziękowaniem za darmo. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Po prostu powiedz dziękuję - wydrukuj i wyślij kartkę z podziękowaniem za darmo. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
30921
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
534,77 KB (2001 x 2001 px)
data
Poniedziałek, 19. Sierpień 2013

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.573.822
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo