Informacje o zdjęciu

Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca.

Obrazy clipart w stylu kreskówki bez tantiem do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca. Nasze obrazki clipart można bezpłatnie pobrać i modyfikować w dowolnym standardowym programie pakietu Office.

Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca. Darmowe obrazy do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, gabinetu lub w domu - godziny rękodzieła. Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca. Dzięki naszym darmowym obrazom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki okolicznościowe lub arkusze robocze.

Karta miłości z wąsami kwiatów w kształcie serca. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz określić, czy grafika jest dostępna jako wektor, za pomocą ikony „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
10
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
1.653,69 KB (600 x 500 px)
data
Czwartek, 07. Lipiec 2022

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.278
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.051.008
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo