Informacje o zdjęciu

Dziesięć palców Clipart do matematyki.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Cliparty z dziesięcioma palcami do matematyki. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować w standardowym programie biurowym.

Dziesięć palców clipart do matematyki. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Clipart z dziesięcioma palcami do matematyki.Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Clipartów z dziesięcioma palcami do matematyki. Dzięki naszym darmowym obrazkom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze.

Obraz clipart z dziesięcioma palcami do matematyki. Domyślnie ten obraz clipart jest dostępny do pobrania jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
6326
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
107,30 KB (765 x 604 px)
data
Czwartek 01. Marzec 2012

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.386
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 28.116.771
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo