Informacje o zdjęciu

Książka i długopisy - śmieszne ilustracje do szkoły i KiGa.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Książka i długopisy - zabawne ilustracje dla szkół i przedszkoli. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Książka i długopisy - zabawne ilustracje dla szkół i przedszkoli. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Książka i długopisy - zabawne ilustracje do szkoły i przedszkola. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Książka i długopisy - zabawne ilustracje do szkół i przedszkoli. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Książka i długopisy - zabawne ilustracje do szkół i przedszkoli. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1658
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
225,62 KB (2300 x 1725 px)
data
Sobota, 09. Wrzesień 2017

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.626.986
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo