Informacje o zdjęciu

School picture free - linijka darmowa grafika-klip.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Obrazek szkolny za darmo - obrazek z linijką za darmo. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Obrazek szkolny za darmo - obrazek z linijką za darmo. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Obrazek szkolny za darmo - obrazek z linijką za darmo. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Obrazek szkolny za darmo - obrazek z linijką za darmo. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Obrazek szkolny za darmo - obrazek z linijką za darmo. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
6928
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
381,82 KB (2000 x 2000 px)
data
Sobota, 03. Sierpień 2013

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.386
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 28.116.762
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2023 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo