Informacje o zdjęciu

Tablica do pisania, tablica kredowa w szkole, lekcja szkolna clipart, obraz, kreskówka.

Obrazy w stylu kreskówek royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Tablica do pisania, tablica szkolna, kliparty z lekcji szkolnych, obrazki, kreskówki. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Tablica do pisania, tablica szkolna, kliparty z lekcji szkolnych, obrazki, kreskówki. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Tablica do pisania, tablica szkolna, kliparty z lekcji szkolnych, obrazki, kreskówki. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub do domu - lekcje rękodzieła. Tablica do pisania, tablica szkolna, kliparty z lekcji szkolnych, obrazki, kreskówki. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład zaprojektować własne zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Tablica do pisania, tablica szkolna, kliparty z lekcji szkolnych, obrazki, kreskówki. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1673
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
479,29 KB (2300 x 1725 px)
data
Niedziela, 03. 2017 września

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.612.931
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo