Informacje o zdjęciu

Uczennica w szkole podstawowej, zdjęcia, ilustracje do druku.

Obrazy w stylu kreskówkowym royalty free do wykorzystania w projektach niekomercyjnych. Uczennica w kliparty do szkoły podstawowej, obrazki, ilustracje do druku. Nasze cliparty można pobrać bezpłatnie i zmodyfikować we wspólnym programie biurowym.

Uczennica w kliparty do szkoły podstawowej, obrazki, ilustracje do druku. Darmowe ilustracje clipart do pobrania i wydrukowania. Uczennica w kliparty do szkoły podstawowej, obrazki, ilustracje do druku. Darmowe zdjęcia do projektowania kart pracy do szkoły, przedszkola, nauki lub w domu - lekcje rękodzieła. Uczennica w kliparty do szkoły podstawowej, obrazki, ilustracje do druku. Dzięki naszym darmowym zdjęciom możesz na przykład samodzielnie zaprojektować zaproszenia, kartki z życzeniami lub arkusze robocze.

Uczennica w kliparty do szkoły podstawowej, obrazki, ilustracje do druku. Domyślnie ten obraz clipart można pobrać jako plik PNG lub JPG. Stopniowo przygotowujemy i publikujemy wszystkie nasze cliparty w dowolnie skalowalnych formatach wektorowych, aby uzyskać jeszcze lepszą jakość druku. Możesz sprawdzić, czy grafika jest dostępna jako wektor, klikając ikonę „Pobierz jako wektor” pod każdym obrazem.

widoki
1745
Prawa autorskie
© www.ClipartsFree.de
Rozmiar pliku:
277,12 KB (2600 x 1950 px)
data
Środa, 26. Lipiec 2017

Połącz ten clipart na forach (BBcode)

Dołącz clipart:
Całkowita liczba clipartów we wszystkich kategoriach: 20.318
Łączne kliknięcia wszystkich clipartów: 27.579.014
to projekt autorstwa ClipartsFree.de
© 2012-2022 www.ClipartsFree.de - Cliparty, zdjęcia, gify, kartki z życzeniami za darmo